Klasa

VII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Wychowawca

Mirosław Szefer

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

Zajęcia dod. z j. pol.

Danuta Bieńkowska
1
08:00 - 08:45

Geografia

Teresa Pupin
08:55 - 09:40

Język polski

Danuta Bieńkowska
2
09:50 - 10:35

Fizyka

Piotr Kwiatkowski
3
10:45 - 11:30

Matematyka

Joanna Tumowska
2
11:50 - 12:35

Historia

Rafał Chlewiński
2
12:45 - 13:30

Język angielski

Danuta Staruch-Wilamowska
11
13:40 - 14:25

Język angielski

Danuta Staruch-Wilamowska
11
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

1
08:00 - 08:45

Fizyka

Piotr Kwiatkowski
3
08:55 - 09:40

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
09:50 - 10:35

Religia

Ks. Adam Malak
5
10:45 - 11:30

W-F

Mirosław Szefer
11:50 - 12:35

Matematyka

Joanna Tumowska
3
12:45 - 13:30

Plastyka

Monika Borkowska
5
13:40 - 14:25

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Biologia

Krystyna Zajdel
6
08:55 - 09:40

W-F

Mirosław Szefer
09:50 - 10:35

Religia

Ks. Adam Malak
5
10:45 - 11:30

Chemia

Krystyna Zajdel
6
11:50 - 12:35

Język polski

Danuta Bieńkowska
3
12:45 - 13:30

Język niemiecki

Andrzej Jachowicz
11
13:40 - 14:25

Historia

Rafał Chlewiński
2
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Danuta Staruch-Wilamowska
11
08:55 - 09:40

Informatyka

Piotr Kwiatkowski
sala komputerowa
09:50 - 10:35

Matematyka

Joanna Tumowska
2
10:45 - 11:30

Język niemiecki

Andrzej Jachowicz
11
11:50 - 12:35

Muzyka

Monika Borkowska
5
12:45 - 13:30

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
13:40 - 14:25

W-F

Mirosław Szefer
14:35 - 15:20

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

Zajęcia wyrównawcze

Joanna Tumowska
1
08:00 - 08:45

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
08:55 - 09:40

Geografia

Teresa Pupin
6
09:50 - 10:35

Chemia

Krystyna Zajdel
6
10:45 - 11:30

Matematyka

Joanna Tumowska
3
11:50 - 12:35

W-F

Mirosław Szefer
12:45 - 13:30

Biologia

Krystyna Zajdel
6
13:40 - 14:25

zajęcia z wychowawcą

Mirosław Szefer
2

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sątocznie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony