Klasa

VIII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

wychowawca klasy

Wychowawca

Andrzej Jachowicz

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język niemiecki

Andrzej Jachowicz
11
08:55 - 09:40

Język angielski

Lucyna Zińczuk
11
09:50 - 10:35

Historia

Rafał Chlewiński
2
10:45 - 11:30

zajęcia z wychowawcą

11
11:50 - 12:35

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
12:45 - 13:30

Chemia

Krystyna Zajdel
6
13:40 - 14:25

EDB

3
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

08:00 - 08:45

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
08:55 - 09:40

Matematyka

Piotr Kwiatkowski
3
09:55 - 10:35

Fizyka

Piotr Kwiatkowski
3
10:45 - 11:30

W-F

Mirosław Szefer
11:50 - 12:35

Religia

Ks. Adam Malak
5
12:45 - 13:30

Wiedza o społeczeństwie

Teresa Pupin
6
13:40 - 14:25

Zajęcia wyrównawcze

Danuta Bieńkowska
1
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

Zajęcia dod. z j. pol.

Danuta Bieńkowska
08:00 - 08:45

Język angielski

Lucyna Zińczuk
11
08:55 - 09:40

W-F

Mirosław Szefer
09:50 - 10:35

Matematyka

Piotr Kwiatkowski
3
10:45 - 11:30

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
11:50 - 12:35

Religia

Ks. Adam Malak
11
12:45 - 13:30

Historia

Rafał Chlewiński
2
13:40 - 14:25

Biologia

Krystyna Zajdel
6
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Piotr Kwiatkowski
2
08:55 - 09:40

Wiedza o społeczeństwie

Teresa Pupin
6
09:50 - 10:35

Informatyka

Piotr Kwiatkowski
sala komputerowa
10:45 - 11:30

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
11:50 - 12:35

Fizyka

Piotr Kwiatkowski
3
12:45 - 13:30

Chemia

Krystyna Zajdel
6
13:40 - 14:25

W-F

Mirosław Szefer
14:35 - 15:20

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

Zajęcia wyrównawcze

Joanna Tumowska
08:00 - 08:45

Język angielski

Lucyna Zińczuk
11
08:55 - 09:40

Język niemiecki

Andrzej Jachowicz
11
09:50 - 10:35

Język polski

Danuta Bieńkowska
1
10:45 - 11:30

Geografia

Teresa Pupin
6
11:50 - 12:35

W-F

Mirosław Szefer
12:45 - 13:30

Matematyka

Piotr Kwiatkowski
3
13:40 - 14:25

koło teatralne

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sątocznie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony