Turniej Tenisa Stołowego

"Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach zgromadziła tenisistów z całej Gminy Korsze. Wydarzenie ważne, ponieważ odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego – Korsze 2015 r.

Około 30 osób przybyło na turniej do Korsz. Cieszymy się, że przyjechała do nas młodzież ze swoimi nauczycielami z Łankiejm i Sątoczna.

Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: osoby do 13 lat, osoby 14 – 16 lat, osoby od 17 lat wzwyż. Turniej trwał pięć godzin. Dyplomy, puchary oraz nagrody wręczyli prezesi stowarzyszenia Jadwiga Hajduk, Tomasz Lenkowski oraz sędzia turnieju Krzysztof Piwiszkis.

Organizatorem przedsięwzięcia było Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”. Turniej dofinansowano ze środków Gminy Korsze.

Współorganizatorami: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach, Orlik Korsze.

Organizatorzy pragną podziękować za duże zaangażowanie i pomoc Krzysztofowi Piwiszkisowi i Pawłowi Podlaszukowi.

Wyniki:

I Kat. do 13 lat

I miejsce Mateusz Antczak ZS Sątoczno

II miejsce Łukasz Ołdak ZS Sątoczno

III miejsce Jacek Moczurski ZS Sątoczno

II  Kat. od 14 do 16 lat

I miejsce Kamil Padoł ZS Sątoczno

II miejsce Szymon Rukszan ZS Łankiejmy

III miejsce Matusz Zarębiński ZS Sątoczno

III Kat. od 17 lat wzwyż

I miejsce Andrzej Olejniczak Korsze

II miejsce Paweł Krupczak Korsze