EDP w naszym środowisku

EDP w naszym środowisku

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sątocznie oraz Stowarzyszenie „ANIMATOR” działające przy szkole składa serdeczne podziękowania za darowiznę finansową, która została przeznaczona na zorganizowanie dwóch imprez środowiskowych (Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny w dn. 30.05.2015r. i spotkanie kulturalne będące finałem projektu „Środowiskowa Edukacja Teatralna” połączone z występem zespołu muzycznego BlueSky w dniu 20.06.2015r.

Na obu imprezach w sposób szczególnie uwidoczniono logo darczyńcy, czyli EDP RENEWABLES oraz anonsowano udział sponsora w zapowiedziach konferansjerów.

W ramach Dni Rodziny został przeprowadzony konkurs testowy „Energia odnawialna w gminie Korsze”.

Konkurs odbywał się w trzech grupach wiekowych i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wyrażamy głęboką wdzięczność za zaangażowanie firmy EDP w działalność społeczno-kulturalną naszego środowiska.

Dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców

członkowie stowarzyszenia