Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w naszej szkole …

 

   Kwiatki, miłe słowa i uśmiechy witały dziś w naszej szkole dziewczęta i panie wchodzące do budynku. W takiej atmosferze przebiegał Dzień Kobiet.

   Chłopcy i panowie zorganizowali świąteczny apel prowadzony przez dwóch dżentelmenów – Wiktora i Radka z kl. V i VI SP. Komplementowali oni płeć piękną i przekazywali życzenia. Pomiędzy nimi błyszczały dziewczęta z kl. V i VI (przygotowane przez p. Monikę Borkowską), grające na fletach prostych standardy muzyczne. Przedstawiciele SU wręczyli paniom i dziewczętom piękne tulipany i życzenia wypisane na estetycznych, pomysłowych, wykonanych na kolorowym papierze drobnych upominkach (pomysł p. Joanny Duryło).

   Panom dziękujemy za pamięć, kwiaty i słodkości. Chłopcy w klasach również nie zapomnieli o swoich kobietach. Szczególnie wyróżniła się klasa III gimnazjum. Jej uczeń – Michał Skomorok przywiózł do szkoły samodzielnie wykonany i upieczony tort dla pań i koleżanek. Gratulujemy pomysłu i zapału do pracy w kuchni! Pamiętajmy o miłych słowach i szacunku do kobiet i dziewcząt także jutro i każdego dnia.

D.B.

Opublikowano: 13 marca 2017 18:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 162

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sątocznie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony