Super wycieczka

28 października 2017 r. w sobotę, uczniowie klasy IV z wychowawczynią wybrali się na wycieczkę do Kętrzyna. W programie mieli: spacer i zabawę nad jeziorkiem miejskim, w kinie "Gwiazda" film "EMOTKI" i kręgle w Clubie City.

Podróżowali autobusem i pociągiem. Samodzielnie kupowali bilety, co nie było wcale trudne.
Po przyjeździe do Kętrzyna zwartą grupą przeszli na plac zabaw. Nawet deszcz przestał padać, a zza chmur wyjrzało słońce.
Uciechy było wiele, gdy wspólnie pokonywali strach przed zjazdem z wysokości.
I to dziewczęta pomagały chłopcom!
W kinie oczekując na seans
rozwiązywali zagadki i kalambury.
Wszyscy zaopatrzeni w pop corn zasiedli w czerwonych fotelach sali kinowej
i w ciszy oraz skupieniu oglądali film, który rozgrywał się w telefonie komórkowym.
Jego przesłanie -"lepiej jest mieć przyjaciół niż samotnie iść przez życie" -  nie tylko właściwie odczytali -  ale zaraz wcielili je w życie. Pomagali sobie, wspierali się i bardzo głośno kibicowali rozgrywając zawody w kręgle. Z radości skakali i wiwatowali. Była wola walki, ale nie było zazdrości i zawiści.
Do domu wrócili pełni wrażeń ok.19.00.
Wspaniała wycieczka z super uczniami!
K.Z.

Opublikowano: 01 listopada 2017 17:24