Od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Sątocznie włącza się do ogólnopolskiej akcji strajkowej. W związku z tym zajęcia dydaktyczne nie będą odbywały się do odwołania.

Proszę o wyrozumiałość i posyłanie w tych dniach do szkoły tylko dzieci, które nie będą miały zapewnionej opieki w domach.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w poniedziałek (8 IV) przychodzi do szkoły kl.IIIG na zajęcia przygotowujące do egzaminu. We wtorek (9 IV) oraz w czwartek (11 IV) uczniowie klasy V, VI oraz VII wyjeżdżają na sprzątanie oraz sadzenie lasu. Dowóz do szkoły w tych dniach będzie zapewniony.

UWAGA:

W przypadku podpisania porozumienia między rządem a związkami zawodowymi i wydaniem komunikatu w mediach odwołującego strajk, zajęcia dydaktyczne w SP w Sątocznie będą odbywały się zgodnie z planem.

Teresa Pupin

Opublikowano: 06 kwietnia 2019 09:04