Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Dnia 30 września na drugiej godzinie lekcyjnej odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie każdej klasy wychodzili na hol, gdzie pod czujnym okiem Komisji Wyborczej w składzie: przewodniczący – Fabian Boiński z kl. VI i członkinie: Iza Kulesza z kl. VII i Julia Łuszczak z kl. V, oddawali głosy na swoich kandydatów. Przed otrzymaniem karty do głosowania każdy uczeń musiał się podpisać na liście, a następnie wrzucał swój głos do urny wyborczej. Głosowanie przebiegło bardzo sprawnie. Następnie Komisja Wyborcza w obecności opiekunki SU pani Doroty Wojszko-Kisiel przeliczyła głosy.

Uczniowie, którzy w wyniku wyborów otrzymali najwięcej głosów i weszli do Rady Samorządu Uczniowskiego to:

1. Amelia Stróg – kl. IV

2. Karolina Czarnota – kl. IV

3. Konrad Kijanka – kl. V

4. Zuzanna Brodzik – kl. V

5. Julia Brodzik – kl. VI

6. Patrycja Jankowska – kl. VI

7. Adrian Kowal – kl. VII

8. Jowita Skomorok – kl. VII

9. Ewa Jakubowicz – kl. VIII

10. Mateusz Kuśmierowski – kl. VIII

Na najbliższym spotkaniu SU zostanie wybrany skład zarządu. Wszystkim wybranym gorąco gratulujemy i liczymy, że z zaangażowaniem będą wypełniali swoje obowiązki i pracowali na rzecz naszej szkoły i dla dobra społeczności uczniowskiej.

Opublikowano: 01 października 2019 22:50