Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sątocznie. Tego dnia nasze serca biją w jednym kierunku. Dla naszych kochanym, wspaniałych i jedynych dziadków...

W tym roku ta miła i ciepła uroczystość odbyła się 17 stycznia 2020 r. Hol szkolny wypełnił się po brzegi najmilszymi gośćmi. Zebranych seniorów oraz pozostałych gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły Teresa Pupin, składając serdeczne życzenia oraz zapraszając do poczęstunku, przygotowanego specjalnie na tę uroczystość. W pięknie udekorowanym holu uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami: p. Dorotą Sańko, p. Elżbietą Szefer oraz p. Dorotą Żolik przedstawili program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły. W tym czasie uczennice z Samorządu Uczniowskiego dbały, by na każdym stole znalazło się ciasto, kawa, herbata.

Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój. Być może pojawiły się nawet łzy wzruszenia.... Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nic dziwnego, skoro włozyli w to całe swoje małe, wielkie serce.

Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i ich dziadków, których nie da się zastąpić.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Opublikowano: 19 stycznia 2020 19:41