Rekolekcje RUSZAMY

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Rekolekcjach wielkopostnych #skracamydystans 2020.

Spotkania online dla dzieci z naszej diecezji rozpoczniemy już w najbliższą niedzielę (22 marca) i potrwają one trzy dni. Każdego dnia o godz. 10:00 udostępniany będzie film za pomocą profilu duszpasterstwa na Facebooku i na kanale duszpasterstwa na YouTube. Natomiast spotkania dla młodzieży starszej i młodszej rozpoczniemy w poniedziałek (23 marca). One również potrwają trzy dni.

Jak przy rekolekcjach dla dzieci, tak i dla młodzieży, na Facebooku i na YouTube zamieszczać będziemy filmiki o godz. 10:00. Każdego dnia także będziemy chcieli zaprosić naszą młodzież o godz. 21:00 na spotkanie na LIVE.

Zachęcamy, by śledzić profil Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży w mediach społecznościowych.

Link do YouTube, pod którym znajdziemy nasze rekolekcje   https://www.youtube.com/channel/UCc0xsDcPK45jsIh7zRJWHAQ

Opublikowano: 20 marca 2020 12:21