Informujemy, że od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.,
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19,
nasza szkoła prowadzi nauczanie na odległość.

Przypominamy wszystkim uczniom i Rodzicom o konieczności nauki zdalnej. Informujemy, że lekcje zaczynają się od poniedziałku do piątku o godz.8.00.

Pamiętajcie o podstawowych zasadach:

• Nie śpijcie do południa!

kogut.jpgzeg.jpgspi.jpg

• W czasie lekcji starajcie się skupić na nauce!

pan.jpg

• Wyłączcie telewizor, telefon i inne urządzenia, które odciągają Was od nauki!

tel.jpg

• Prace zadane przez nauczycieli wykonujcie samodzielnie, bez pomocy rodziców i starszego rodzeństwa. Rodzice szkołę podstawową już dawno skończyli!

• Rodzice! Nie wyręczajcie dzieci w odrabianiu lekcji!!! W ten sposób zamiast pomóc im – wyrządzacie krzywdę!!!

glowa.jpg

• W przypadku trudności ze zrozumieniem materiału możecie konsultować się z nauczycielami. Chętnie Wam pomogą.

woda.jpg

• Po południu znajdźcie czas na odpoczynek. Również w czasie lekcji róbcie krótkie przerwy. Możecie wykonywać w tym czasie ćwiczenia polecane przez nauczyciela wychowania fizycznego.

dzieci.jpg

• Noc przeznaczcie na sen. Nie jest to właściwa pora na odrabianie lekcji, przesyłanie prac domowych nauczycielom, gry komputerowe czy nocne konwersacje z kolegami.

spii.jpg

• To tylko od Waszej pracy i odpowiedzialności zależy, ile się nauczycie.

sowa.jpg

POWODZENIA!!!buzia.jpg